Falownik trójfazowy Uwe=3x400V AC, Iwe=5A, Uwy=3x400V AC, Iwy=3,7A, Pmax=1,5kW | FA-3HX015 F&F
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
F&F
Kod
EAN
Kod Producenta
FA-3HX015
Falownik trójfazowy Uwe=3x400V AC, Iwe=5A, Uwy=3x400V AC, Iwy=3,7A, Pmax=1,5kW
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: FA-3H015
Napięcie wejściowe 3 x 400 V Prąd wejściowy 5,0 A Napięcie wyjściowe 3 x 400 V Prąd wyjściowy 3,8 A Maksymalna moc silnika 1,5 kW Liczba wejść cyfrowych 6 Wejścia - sterowanie uniwersalne Liczba wejść analogowych 2 Wejścia analogowe - napięciowe 2 Wejścia analogowe - prądowe 2 Liczba wyjść analogowych 2 Wyjścia analogowe - prądowe 2 Wyjścia analogowe - napięciowe 2 Liczba wyjść przekaźnikowych 1 Liczba wyjść tranzystorowych 2 Długość L 185 mm Szerokość W 120 mm Wysokość H 165 mm Temperatura pracy -10÷40°C Falownik trójfazowy. Napięcie wejściowe 3 x 400 V Napięcie wyjściowe 3 x 400 V Maksymalna moc 1,5 Kw. Falowniki należą do grupy elektronicznych przekształtników częstotliwości i przeznaczone są do płynnej regulacji prędkości obrotowej asynchronicznych silników trójfazowych. Najistotniejsze funkcje * Konstrukcja falownika oparta o wydajny 32-bitowy procesor DSP zapewnia szybką i efektywną realizację zaawansowanych algorytmów sterowania asynchronicznym silnikiem trójfazowym. * Możliwość pracy w trybie sterowania prędkością lub w trybie kontroli momentu napędowego. * Sterowanie silnikiem oparte o sterowanie wektorowe (zarówno bezczujnikowe, jak i z pętlą prędkościowego sprzężenia zwrotnego) oraz sterowanie w oparciu o swobodnie programowane charakterystyki V/F. * Funkcja automatycznej kompensacji poślizgu oraz duży początkowy moment napędowy (nawet do 180% przy częstotliwości 0,25 Hz). * Wielofunkcyjny panel sterowniczy podłączany do falownika na zasadzie „hot-plug” z możliwością jednoczesnego przechowywania do czterech kompletów nastaw parametrów i funkcją łatwego przenoszenia nastaw z jednego falownika do drugiego. * Tryb PLC - możliwość zaprogramowania do siedmiu kroków realizowanych jednorazowo lub cyklicznie przez falownik. Dla każdego z kroków można określić prędkość, czas przyspieszania oraz czas trwania. * Duża swoboda programowania wejść i wyjść falownika, zarówno analogowych, jak i cyfrowych. * Wbudowany moduł komunikacyjny RS-485 wspierający protokół Modbus RTU umożliwia wpięcie falownika do sieci przemysłowych i zdalne sterowanie, nadzór i konfigurację pracy falownika.
  • Producent F&F
  • Wymiary 0.245m x 0.21m x 0.255m
  • Seria producenta Falowniki - FA
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 400 - 400 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 1
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 320 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 400 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 3.8 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 1.5 kW
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 1.5 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Z elementem regulacyjnym/sterującym Tak
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Tak
  • Obsługa protokołu TCP/IP Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
  • Obsługa protokołu CAN Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Nie
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa innych protokołów Nie
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 1
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Ze złączem do komputera PC Nie
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Tak
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Nie
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Wysokość 165 mm
  • Szerokość 120 mm
  • Głębokość 185 mm