Zasilacz TRIO-PS/1AC/24DC/20, we: 1-faz, wy: 24V DC/20A | 2866381 Phoenix Contact
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Phoenix Contact
Kod
EAN
Kod Producenta
Zasilacz TRIO-PS/1AC/24DC/20, we: 1-faz, wy: 24V DC/20A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: TRIO-PS/1AC/24DC/20
  • Producent Phoenix Contact
Zasilacz DC
  • Rodzaj napięcia zasilającego AC
  • Napięcie wyjściowe 1 24 - 24
  • Napięcie wyjściowe 2 22.5 - 29.5
  • Maksymalny prąd wyjściowy 1 20 A
  • Zakres nastawy napięcia wyjściowego Tak
  • Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 24 V
  • Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 20 A
  • Odporność na zwarcie Tak
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 85 - 264
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz 85 - 264
  • Stabilizowane napięcie wyjściowe Tak
  • Pobór mocy 2.4 VA
  • Moc wyjściowa 480 W
  • Stabilizowany Tak
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Nadaje się do montażu na szynie montażowej Tak
  • Możliwość montażu na ścianie Nie
  • Wersja modułowa Nie
  • Szerokość wbudowania 115 mm
  • Wysokość wbudowania 130 mm
  • Możliwość montażu bezpośredniego Nie
  • Szerokość 115 mm
  • Wysokość 130 mm
  • Głębokość 152.5 mm