Wyłącznik różnicowo-prądowy z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym KRO6-2/B16/30-A | 23212 Kanlux
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Kanlux
Kod
EAN
Kod Producenta
23212
Wyłącznik różnicowo-prądowy z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym KRO6-2/B16/30-A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: KRO6-2/B16/30-A
  • Producent Kanlux
  • Wymiary 0.084m x 0.044m x 0.09m
  • Seria producenta KRO6-2/B16/30-A
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym
  • Liczba biegunów chronionych 2
  • Napięcie znamionowe 230 V
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
  • Czułość AC
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 6 kA
  • Rodzaj napięcia AC
  • Częstotliwość 50/60 Hz
  • Charakterystyka wyzwalania B
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Nie
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
  • Głębokość wbudowania 34 mm