Wyłącznik różnicowo-prądowy z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym KRO6-2/B10/30-A | 23214 Kanlux
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Kanlux
Kod
EAN
Kod Producenta
23214
Wyłącznik różnicowo-prądowy z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym KRO6-2/B10/30-A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: KRO6-2/B10/30-A
  • Producent Kanlux
  • Wymiary 0.04m x 0.08m x 0.09m
  • Seria producenta KRO6-2/B10/30-A
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym
  • Liczba biegunów (całkowita) 2
  • Liczba biegunów chronionych 1
  • Napięcie znamionowe 230 V
  • Prąd znamionowy 10 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
  • Czułość A
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 6 kA
  • Rodzaj charakterystyki wyłączania Bezzwłoczny
  • Rodzaj napięcia AC
  • Częstotliwość 50/60 Hz
  • Charakterystyka wyzwalania B
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Nie
  • Z blokadą Nie
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
  • Głębokość wbudowania 42.5 mm