Wyłącznik różnicowo-prądowy z blokiem nadmiarowym DS203NC C13 APR300, 3P C13 300mA APR | 2CSR256440R3134 ABB
Kod Producenta
2CSR256440R3134
Wyłącznik różnicowo-prądowy z blokiem nadmiarowym DS203NC C13 APR300, 3P C13 300mA APR
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 2CSR256440R3134
Seria DS203NC to wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N z zabezpieczeniem nadprądowym w czterech modułach do ochrony przed prądami zwarciowymi, przeciążeniami, prądami ziemnozwarciowymi, stykami pośrednimi, dodatkową ochroną przed kontaktami bezpośrednimi (wersje 30 mA).
  • Producent ABB
  • Seria producenta Wyłączniki kombinowane DS200
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym
  • Liczba biegunów (całkowita) 4
  • Liczba biegunów chronionych 3
  • Napięcie znamionowe 415 V
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Prąd znamionowy 13 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.3 A
  • Czułość Inne
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 6 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 10 kA
  • Rodzaj napięcia AC
  • Częstotliwość 50/60 Hz
  • Charakterystyka wyzwalania C
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Tak
  • Kategoria przepięcia 3
  • Stopień zanieczyszczenia 2
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
  • Głębokość wbudowania 69 mm
  • Do instalacji podtynkowych Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP2X
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Straty mocy 7.2 W
  • Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 6 kA
  • Rodzaj charakterystyki wyłączania Inne
  • Odporność na udar prądowy 3 kA
  • Z blokadą Tak
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
  • Montaż podtynkowy Nie
  • Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem Tak
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 25 - 25 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 25 - 25 mm²