Wyłącznik różnicowo-prądowy z blokiem nadmiarowym DS203 M AC-C25/0,03, 3P C25 30mA AC, pro M compact | 2CSR273001R1254 ABB
Kod Producenta
2CSR273001R1254
Wyłącznik różnicowo-prądowy z blokiem nadmiarowym DS203 M AC-C25/0,03, 3P C25 30mA AC, pro M compact
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 2CSR273001R1254
  • Producent ABB
  • Seria producenta Wyłączniki kombinowane DS200
Moduł rozdzielnicowy z wyłącznikiem kombinowanym
  • Prąd znamionowy 25 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 30 mA
  • Liczba biegunów chronionych 3
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Nie
  • Charakterystyka wyzwalania C
  • Zdolność łączeniowa 10 kA
  • Liczba wyłączników kombinowanych 1
  • Oprzewodowanie na bloku zacisków Nie
  • Wysokość 85 mm
  • Szerokość 87.5 mm
  • Głębokość 69 mm