Wyłącznik różnicowo-prądowy KRD6-2/16/10-A | 23194 Kanlux
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Kanlux
Kod
EAN
Kod Producenta
23194
Wyłącznik różnicowo-prądowy KRD6-2/16/10-A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: KRD6-2/16/10-A
  • Producent Kanlux
  • Seria producenta KRD6-2/16/10-A
Wyłącznik różnicowoprądowy
  • Liczba biegunów 2
  • Napięcie znamionowe 230 V
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.01 A