Wyłącznik różnicowo-prądowy 4-bieg. PFIM 100A 100mA A, PFIM-100/4/01-A | 102870 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
102870
Wyłącznik różnicowo-prądowy 4-bieg. PFIM 100A 100mA A, PFIM-100/4/01-A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PFIM-100/4/01-A
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.07m x 0.076m x 0.08m
  • Seria producenta PFIM
Wyłącznik różnicowoprądowy
  • Liczba biegunów 4
  • Napięcie znamionowe 400 V
  • Prąd znamionowy 100 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.1 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Sposób montażu Szyna DIN
  • Czułość A
  • Ochrona selektywna Nie
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne Nie
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 10 kA
  • Odporność na udar prądowy 0.25 kA
  • Częstotliwość 50 Hz
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
  • Z blokadą Tak
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
  • Głębokość wbudowania 70.5 mm