Wyłącznik nadprądowy 4-bieg. (3P+N) FAZ 15kA 13A C, FAZ-C13/3N | 278973 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
278973
Wyłącznik nadprądowy 4-bieg. (3P+N) FAZ 15kA 13A C, FAZ-C13/3N
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: FAZ-C13/3N
Wyłącznik nadprądowy (MCB), FAZ, 3-biegunowy+N, charakterystyka wyzwalania: C, prąd znamionowy In: 13 A, rozdzielnica do zastosowań przemysłowych i zaawansowanych zastosowań komercyjnych
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.072m x 0.0755m x 0.08m
  • Seria producenta FAZ 15kA
Wyłącznik nadprądowy
  • Charakterystyka wyzwalania C
  • Liczba biegunów (całkowita) 4
  • Liczba biegunów chronionych 3
  • Prąd znamionowy 13 A
  • Napięcie znamionowe 400 V
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 15 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 15 kA
  • Rodzaj napięcia AC
  • Zakres częstotliwości 50 - 60
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Do instalacji podtynkowych Nie
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Tak
  • Kategoria przepięcia 3
  • Stopień zanieczyszczenia 2
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
  • Głębokość wbudowania 70.5 mm