Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna C1 9x36mm gG 40A 400VAC | L936C1-40 Hager
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Hager
Kod
EAN
Kod Producenta
L936C1-40
Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna C1 9x36mm gG 40A 400VAC
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Hager
  • Wymiary 0.045m x 0.01m x 0.076m
Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna
  • Rozmiar Inne
  • Zakres napięcia znamionowego 400 - 400 V
  • Napięcie znamionowe Inne
  • Rodzaj napięcia AC
  • Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gG
  • Zakres częstotliwości pracy 50 - 60 Hz
  • Prąd znamionowy 40 A
  • Z wybijakiem Nie
  • Charakterystyka wyzwalania Średniozwłoczna
  • Zdolność łączeniowa 100 kA
  • Model Bezpiecznik ceramiczny
  • Prąd znamionowy 40 A
  • Napięcie znamionowe 400 V
  • Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik górny
  • Strata mocy przy prądzie znamionowym 5 W