Sygnalizator świetlny z buczkiem+1 Element świetlny -Fi45mm - 230VAC/DC | XVMB2RSWSB Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
XVMB2RSWSB
Sygnalizator świetlny z buczkiem+1 Element świetlny -Fi45mm - 230VAC/DC
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.076m x 0.076m x 0.165m
  • Seria producenta XB4, XB5,XB6, XALD, XVB, K1-K2
Kolumna sygnalizacyjna
  • Liczba elementów kolumny sygnalizacyjnej 1
  • Światło błyskowe Nie
  • Światło ciągłe Tak
  • Światło błyskające obrotowe Nie
  • Sygnalizacja akustyczna Tak
  • Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
  • Znamionowe napięcie pracy Ue 230 - 230 V
  • Średnica zewnętrzna 45 mm
  • Stopień ochrony (IP) IP54
  • Kolor światła 1 Czerwony
  • Rodzaj napięcia zasilania AC/DC
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 24 - 24 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 24 - 24 V
  • Napięcie pracy dla DC 24 - 24 V