Przycisk pojedynczy z torem N, 3559T-A91345 500W, Zoni biały | 2CHT599135A6500 ABB
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
ABB
Kod
Kod Producenta
2CHT599135A6500
Przycisk pojedynczy z torem N, 3559T-A91345 500W, Zoni biały
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent ABB
Łącznik instalacyjny
  • Układ połączeń Łącznik 1-biegunowy
  • Sposób działania Dźwignia
  • Konfiguracja elementów Element podstawowy z centralną plakietką osłonową
  • Przycisk Tak
  • Liczba dźwigni 1
  • Sposób montażu Montaż podtynkowy
  • Sposób mocowania Mocowanie śrubowe
  • Z płytą montażową Tak
  • Materiał Tworzywo sztuczne
  • Gatunek materiału Tworzywo termoplastyczne
  • Bezhalogenowe Nie
  • Model antybakteryjny Nie
  • Zabezpieczenie powierzchni Inne
  • Wykończenie powierzchni Błyszczący
  • Kolor Biały
  • Numer RAL (zbliżony) 9003
  • Kolor elementu przełączającego Biały
  • Miejsce na oznaczenie Nie
  • Podświetlenie Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Napięcie znamionowe 250 V
  • Styki sygnału zwrotnego Nie
  • Typ połączenia Inne
  • Przełącznik ogrzewania Nie
  • Przełącznik pralkowy Nie
  • Szerokość osprzętu 73.8 mm
  • Wysokość osprzętu 34.7 mm
  • Głębokość osprzętu 73.8 mm
  • Głębokość wbudowania 18.2 mm
  • Min. głębokość puszki montażowej 18.2 mm