Przemiennik częstotliwości LSIS serii IE191 110kW 223A 132kW 264A | SV1100IS7-4SOD Aniro
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Aniro
Kod
EAN
Kod Producenta
SV1100IS7-4SOD
Przemiennik częstotliwości LSIS serii IE191 110kW 223A 132kW 264A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 6121005200
Główne funkcje:
- Moc: 110 kW
- Klawiatura LCD z polską wersją językową
- Podgląd do czterech parametrów w czasie rzeczywistym
- Obsługa obu trybów momentu
- Sterowanie z enkoderem
- Rozbudowa o karty I/O i PLC
- Szybkie uruchamianie dzięki Easy Start
  • Producent Aniro
  • Seria producenta iS7
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 480 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 3
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 400 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 264 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 110 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %