Przemiennik częstotliwości LG, 18,5kW, 3 fazowy | SV185IG5A-4 Aniro
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Aniro
Kod
EAN
Kod Producenta
SV185IG5A-4
Przemiennik częstotliwości LG, 18,5kW, 3 fazowy
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 6021001100
  • Producent Aniro
  • Wymiary 0.039m x 0.335m x 0.517m
  • Seria producenta iG5A
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 480 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 3
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 400 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 39 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 18.5 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Liczba wejść cyfrowych 8
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Tak
  • Obsługa protokołu TCP/IP Tak
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Tak
  • Obsługa protokołu CAN Tak
  • Obsługa protokołu INTERBUS Tak
  • Obsługa protokołu ASI Tak
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Tak
  • Obsługa protokołu DeviceNet Tak
  • Obsługa protokołu SUCONET Tak
  • Obsługa protokołu LON Tak
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Tak
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Tak
  • Obsługa protokołu SERCOS Tak
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Tak
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Tak
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Tak
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Tak
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Tak
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Tak
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Tak
  • Obsługa innych protokołów Tak
  • Z interfejsem optycznym Tak
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Tak
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Tak
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Wysokość 410 mm
  • Szerokość 260 mm
  • Głębokość 208.5 mm