Przemiennik częstotliwości ATV930 3-fazowy 380/480VAC 50/60Hz 37kW 74.5A IP21, Altivar 930 | ATV930D37N4 Schneider Electric
Kod Producenta
ATV930D37N4
Przemiennik częstotliwości ATV930 3-fazowy 380/480VAC 50/60Hz 37kW 74.5A IP21, Altivar 930
Informacja o Produkcie
Przemiennik częstotliwości Schneider Electric Altivar 930 z zintegrowaym filtrem EMC oraz czoperem hamującym, o stopniu ochrony IP21 i wejściowym napięciu znamionowym od 380VAC do 480VAC może zasilać silniki synchroniczne i asynchroniczne o obciążalności do 74,5A. Ten Altivar 930 może być stosowany dla silników o mocy do 37,0kW/50,0KM do zastosowań wymagających niewielkiego przeciążenia (do 120%) oraz do 30,0kW/40,0KM w zastosowaniach wymagających znacznego przeciążenia (do 150%). Ten Altivar 930 został zaprojektowany specjalnie dla systemów z charakterystyką stałomomentową. Zalety produktu: - Oferuje wysokie osiągi na każdym silniku i całkowitą kontrolę aplikacjach typu master/slave. - Usługi sieciowe pomagają zapewnić ciągłość działania nawet w przypadku zerwania połączenia. - Serwer sieciowy i rejestracja danych pomagają skrócić czas przestoju poprzez szybkie rozwiązywanie problemów i konserwację prewencyjną. - Zaawansowana łączność, w tym EtherNet/IP i Modbus TCP, umożliwia głęboką integrację z architekturą automatyki. - Kompatybilność oprogramowania SoMove umożliwia zapisywanie i przenoszenie konfiguracji na napęd zapasowy, redukując czas przestojów konserwacyjnych.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.345m x 0.5m x 0.845m
  • Seria producenta Altivar 930
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 480 V
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 500 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 74.5 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 37 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Obsługa protokołu TCP/IP Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Tak
  • Obsługa protokołu CAN Tak
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Nie
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Tak
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Tak
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Tak
  • Obsługa protokołu BACnet Nie
  • Obsługa innych protokołów Tak
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 3
  • Z interfejsem optycznym Tak
  • Ze złączem do komputera PC Nie
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Nie
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Tak
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP21
  • Wysokość 673 mm
  • Szerokość 226 mm
  • Głębokość 274 mm
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 37 kW