Przemiennik częstotliwości ATV630 3-fazowy 4kW 380-480V IP21, Altivar 630 | ATV630U40N4 Schneider Electric
Kod Producenta
ATV630U40N4
Przemiennik częstotliwości ATV630 3-fazowy 4kW 380-480V IP21, Altivar 630
Informacja o Produkcie
Przemiennik częstotliwości Schneider Electric Altivar 630 z zintegrowaym filtrem EMC, o stopniu ochrony IP21 i wejściowym napięciu znamionowym od 380VAC do 480VAC może zasilać silniki synchroniczne i asynchroniczne o obciążalności do 9,3A. Ten Altivar 630 może być stosowany dla silników o mocy do 4,0kW/5,0KM do zastosowań wymagających niewielkiego przeciążenia (do 110%) oraz do 3,0kW/4,0KM w zastosowaniach wymagających znacznego przeciążenia (do 150%). Ten Altivar 630 został zaprojektowany specjalnie dla systemów ze zmiennym momentem o kwadratowej charakterystyce obciążenia. Zalety produktu: - Integracja procesu z regulacją ciśnienia, przepływu i poziomu, w tym kompensacja strat przepływu. - Natychmiastowa reakcja w przypadku spadku wydajności pompy dzięki wbudowanemu systemowi monitorowania. - Serwer sieciowy i rejestracja danych pomagają skrócić czas przestoju poprzez szybkie rozwiązywanie problemów i konserwację prewencyjną. - Zaawansowana łączność, w tym EtherNet/IP i Modbus TCP, umożliwia głęboką integrację z architekturą automatyki. - Kompatybilność oprogramowania SoMove umożliwia zapisywanie i przenoszenie konfiguracji na napęd zapasowy, redukując czas przestojów konserwacyjnych.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.19m x 0.315m x 0.405m
  • Seria producenta Altivar 630
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 480 V
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 500 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 9.3 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 4 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Obsługa protokołu TCP/IP Tak
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Tak
  • Obsługa protokołu CAN Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Tak
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Tak
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Tak
  • Obsługa protokołu BACnet Nie
  • Obsługa innych protokołów Nie
  • Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 1
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 1
  • Z interfejsem optycznym Tak
  • Ze złączem do komputera PC Nie
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Nie
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Tak
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP21
  • Wysokość 350 mm
  • Szerokość 144 mm
  • Głębokość 203 mm
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 4 kW
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %