Przemiennik częstotliwości ATV212 3-fazowy 380/480VAC 50/60Hz 7.5kW 16A IP21, Altivar 212 | ATV212HU75N4 Schneider Electric
Kod Producenta
ATV212HU75N4
Przemiennik częstotliwości ATV212 3-fazowy 380/480VAC 50/60Hz 7.5kW 16A IP21, Altivar 212
Informacja o Produkcie
Przemiennik częstotliwości Schneider Electric Altivar 212 z wbudowanym filtrem EMC, o stopniu ochrony IP21 i wejściowym napięciu znamionowym od 380V do 480V AC może zasilać silniki asynchroniczne o obciążalności do 16,0 A. Ten Altivar 212 może być stosowany dla slników o mocy znamionowej do 7,5kW / 10,0KM. Ten Altivar 212 dedykowany jest do aplikacji typu HVAC dla maszyn takich jak pompy, wentylatory oraz sprężarki. Zalety produktu: - Łatwa integracja z siecią nadzoru budowlanego za pomocą wbudowanych protokołów. - Konserwacja prewencyjna w celu zmniejszenia kosztów: sygnalizacja awarii, czasu pracy itp. - Natychmiastowe wykrywanie awarii systemu: zerwanie pasa, jałowa praca pompy, awaria fazy itp. - Kompatybilność oprogramowania SoMove umożliwia zapisywanie i przenoszenie konfiguracji na napęd zapasowy, redukując czas przestojów konserwacyjnych.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.235m x 0.265m x 0.305m
  • Seria producenta Altivar 212
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 480 V
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 200 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 16 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 7.5 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Stopień ochrony (IP) IP21
  • Wysokość 232 mm
  • Szerokość 180 mm
  • Głębokość 170 mm
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 7.5 kW
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %