Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy 1P 12V, 1A, IP20, PIR6WB-1PS-12VDC-T | 857505 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
857505
Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy 1P 12V, 1A, IP20, PIR6WB-1PS-12VDC-T
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PIR6WB-1PS-12VDC-T
Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy: 1Z - jedno wyjście triakowe 1 A. Szerokość 6,2 mm. Zaciski sprężynowe. Wyjście (wymienne - przekaźnik RSR30, oznaczenie w kodzie "T"): triak 1Z - zaciski: (+)13-14; AC1 - 1 A / 240 V. Wejście - zaciski: A1 - A2 - dowolna biegunowość, napięcie zasilania Un - 12 V DC. Wymiary: 98,3 x 6,2 x 84,6 mm. Montaż na szynie 35 mm. IP 20.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0062m x 0.0846m x 0.0983m
Przekaźnik przełączający
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Zacisk sprężynowy
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 12 V
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
  • Tryb przełączania napędu Monostabilny
  • Liczba styków przełącznych 1
  • Rodzaj styku Pojedynczy
  • Kompletny z gniazdem Tak
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Szerokość 6.2 mm
  • Wysokość 98.3 mm
  • Głębokość 84.6 mm