Przekaźnik elektromagnetyczny, małogabarytowy 120V, 10A, IP40, R15-2013-23-1120-WTL | 804601 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
804601
Przekaźnik elektromagnetyczny, małogabarytowy 120V, 10A, IP40, R15-2013-23-1120-WTL
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: R15-2013-23-1120-WTL
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 35 mm. Wyjście: 3P - trzy zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(1),12(4), 14(3); 21(6), 22(5), 24(7); 31(11), 32(8), 34(9); AC1 - 10 A / 250 V; DC1 - 10 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: (+)A1(2) - (-)A2(10), napięcie zasilania Un - 120 V DC. Wskaźnik zadziałania mechaniczny W, przycisk testujący T - z funkcją blokowania styków, dioda tłumiąca przepięcia D. Wymiary: 35 x 35 x 54,4 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Wymiary zestawu R15 3P + gniazdo PZ11 + obejma PZ11 0031: 68,2 x 38 x 82,6 mm. Zestaw - IP 20. Wymiary innych zestawów wskazane są w opisie wybranego gniazda.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.035m x 0.0544m x 0.035m
Przekaźnik przełączający
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie wtykowe
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 120 - 120 V
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
  • Tryb przełączania napędu Monostabilny
  • Liczba styków przełącznych 3
  • Rodzaj styku Pojedynczy
  • Kompletny z gniazdem Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP40
  • Szerokość 35 mm
  • Wysokość 67.4 mm
  • Głębokość 35 mm