Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eti
Kod
EAN
Kod Producenta
Ogranicznik przepięć nn, z odłącznikiem, ETITEC A 280/10/C-NO, zacisk jednostr. przebijający
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: ETITEC A 280/10/C-NO
  • Producent Eti
  • Wymiary 0.078m x 0.06m x 0.107m
  • Seria producenta ETITEC A
Układ tłumiący
  • Funkcja Warystor
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 280 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 280 V