Gniazdo wtyczkowe b/u z przesłonami podwójne do ramek (moduł) 16A, 250V, zaciski śrubowe, złoty mat | DG2MZN.01/44 Kontakt Simon
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Kontakt Simon
Kod
EAN
Kod Producenta
DG2MZN.01/44
Gniazdo wtyczkowe b/u z przesłonami podwójne do ramek (moduł) 16A, 250V, zaciski śrubowe, złoty mat
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: WMDW-0020NM-044
  • Producent Kontakt Simon
  • Wymiary 0.11m x 0.16m x 0.048m
  • Seria producenta Simon 54 Nature
Gniazdo
  • Model Inne
  • Ze stykiem ochronnym Nie
  • Okrągły styk ochronny Nie
  • Liczba jednostek 2
  • Nadruk/symbol Bez nadruku
  • Typ połączenia Zacisk śrubowy
  • Z pokrywą uchylną Nie
  • Z zabezpieczeniem przed dziećmi Tak
  • Miejsce na etykietę/oznaczenie Nie
  • Kolor Złoto
  • Model zamykany Nie
  • Z mechanizmem wyrzutu wtyczki Nie
  • Z oświetleniem funkcyjnym Nie
  • Z bezpiecznikiem miniaturowym Nie
  • Zasilanie specjalne Bez specjalnego zasilania
  • Sposób montażu Montaż podtynkowy
  • Sposób mocowania Montaż pazurkowy /-śrubowy
  • Materiał Tworzywo sztuczne
  • Gatunek materiału Tworzywo termoplastyczne
  • Bezhalogenowe Tak
  • Zabezpieczenie powierzchni Lakierowanie
  • Wykończenie powierzchni Matowy
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Napięcie znamionowe 250 V
  • Zakres częstotliwości 50 - 60
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE) Nie
  • Szerokość osprzętu 75 mm
  • Wysokość osprzętu 81 mm
  • Głębokość osprzętu 44 mm