Drzwi z ramą IP30 typ BP-U-3S, szer. 600mm, BP-U-3S-600/17-P Profi+ | 111160 Eaton
Drzwi z ramą IP30 typ BP-U-3S, szer. 600mm, BP-U-3S-600/17-P Profi+
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BP-U-3S-600/17-PRozdzielnica podtynkowa, 3-komponentowa rama drzwiczek do montażu podtynkowego, z drzwiczkami, BP.-U-3S-, blacha stalowa, malowana proszkowo, kolor szary RAL 7035, szerokość zewnętrzna 635 mm, wysokość zewnętrzna 1760 mm, wyposażenie w zestawie: ramy, drzwiczki z zawiasami, dźwignia obrotowa
Producent
Eaton
Wymiary
0.635m x 1.765m x 0.07m
Seria producenta
Profi+
Drzwi / panel obsługi (szafa rozdzielcza)
ModelDrzwi skrzydłowe
Wersja z drzwiami przeszklonymiNie
Wersja drzwi z cięgnem rozłącznikaNie
Szerokość635 mm
Wysokość1760 mm
Głębokość70 mm