Drzwi z ramą IP30 typ BP-U-3S, szer. 400mm, BP-U-3S-400/12 Profi+ | 111152 Eaton
Drzwi z ramą IP30 typ BP-U-3S, szer. 400mm, BP-U-3S-400/12 Profi+
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BP-U-3S-400/12Drzwi do rozdzielnic natynkowych i podtynkowych Profi+ do 630A. Rozdzielnice o stopniu ochrony IP30 i IP54 oraz klasie ochronności I. Konstrukcja umożliwia łączenie rozdzielnic natynkowych zarówno szeregowo jak i pionowo.
Producent
Eaton
Wymiary
0.435m x 1.265m x 0.07m
Seria producenta
Profi+
Drzwi / panel obsługi (szafa rozdzielcza)
ModelDrzwi z zamkiem
Wersja z drzwiami przeszklonymiNie
Wersja drzwi z cięgnem rozłącznikaNie
Szerokość435 mm
Wysokość1260 mm
Głębokość70 mm