Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
9001KP1A31
Dioda sygnalizacyjna LED pomarańczowa, 110-120V AC, BA9s Fi-30mm, Harmony 9001K
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Pomarańczowy wskaźnik świetlny Schneider Electric Harmony 9001K z transformatorem oraz plastikową soczewką Fresnela zasilana 110Vac. Ma chromowaną obudowę oraz mieści się w 30 mm otworze. Ten wskaźnik świetlny z wbudowanym transformatorem zapewnia wszechstronny i dobrze widoczny interfejs do kontrolowania stanu maszyn. Jest z łatwością instalowany w standardowych otworach o średnicy 30 mm, oraz podłączany klasycznym mechanizmem śrubowo-zaciskowym. Wyraźnie wskazuje status swoim podświetleniem jednocześnie będąc widoczną nawet z daleka. Jest odporny na uderzenia i wibracje. Posiada stopień ochorny IP66 – odporność na kurz, wodę - dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. Zalety produktu: - Metalowa obudowa odpowiednia dla wymagających środowisk, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji narazonych na fizyczne uszkodzenia oraz wibracje. - Proste modułowe rozwiązanie sprzyjające serwisowaniu, modyfikowaniu oraz samodzielnej adaptacji przez użytkowników. - Zaprojektowane tak aby mieścić się w standardowe 30mm otwory, zapewniające kompatybilność przy instalacji w obecnie istniejącym już systemie. - Jasne światło aby wyraźnie wskazywać aktulany tryb operacyjny nawet w dobrze oświetlonej przestrzeni. - Odporna na uderzenia oraz korozję obudowa zapewnia nieustającą funkcjonalność nawet po licznych wypadkach. - Wysoka wydajność: Międzynarodowe standardy oraz certyfikaty (Marine ABS certification, IP66, Type 1, 2, 3, 3R, 4, 12 i 13) - Szeroki zakres temperatur operacyjnych od -25°C do 70°C pozwala na uniwersalne zastosowania produktu.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.05588m x 0.04826m x 0.09398m
  • Seria producenta Harmony 9001K
Lampka sygnalizacyjna
  • Liczba sygnalizatorów świetlnych 1
  • Kolor soczewek Inne
  • Rodzaj trzonka Inne
  • Zawiera źródło światła Tak
  • Znamionowe napięcie pracy Ue 110 - 120 V
  • Rodzaj napięcia AC/DC
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Kształt soczewki Okrągły
  • Rodzaj soczewki Płaski
  • Średnica otworu 31 mm