Czujnik indukcyjny PL.8MM.PNP NO DC CZ.NIEWB. | XS4P18PA370D Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XS4P18PA370D
Czujnik indukcyjny PL.8MM.PNP NO DC CZ.NIEWB.
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.1m x 0.02m x 0.12m
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
  • Długość czujnika 70 mm
  • Średnica czujnika 18 mm
  • Mechaniczne umocowanie czujnika Z czołem wysuniętym
  • Strefa działania 8 mm
  • Do układów bezpieczeństwa Nie
  • Rodzaj funkcji przełączania Styk zwierny
  • Sposób łączenia na wyjściu PNP
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze wtykowe M12
  • Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji 1
  • Liczba zabezpieczonych wyjść półprzewodnikowych 1
  • Rodzaj aktywacji Element metaliczny
  • Rodzaj interfejsu Brak
  • Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Brak
  • Rodzaj konstrukcji obudowy Cylinder gwintowany
  • Powłoka obudowy Inne
  • Kaskadowość Nie
  • Kategoria bezpieczeństwa według EN 954-1 1
  • Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 Brak
  • Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 Brak
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 200 mA
  • Zakres napięcia zasilającego 12 - 48 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 48 V
  • Rodzaj napięcia DC
  • Częstotliwość przełączania 2000 Hz