Czujnik indukcyjny M30 1NO, 24-240V AC/DC, konektor 1/2"20 UNF | XS4P30MA230K Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XS4P30MA230K
Czujnik indukcyjny M30 1NO, 24-240V AC/DC, konektor 1/2"20 UNF
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.091m x 0.04m x 0.112m
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
  • Długość czujnika 70 mm
  • Średnica czujnika 30 mm
  • Mechaniczne umocowanie czujnika Z czołem wysuniętym
  • Strefa działania 15 mm
  • Do układów bezpieczeństwa Nie
  • Rodzaj funkcji przełączania Styk zwierny
  • Sposób łączenia na wyjściu Dwuprzewodowy
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze wtykowe 1/2 cala
  • Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji 1
  • Rodzaj aktywacji Element metaliczny
  • Rodzaj interfejsu Brak
  • Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Brak
  • Rodzaj konstrukcji obudowy Cylinder gwintowany
  • Powłoka obudowy Inne
  • Kaskadowość Nie
  • Kategoria bezpieczeństwa według EN 954-1 1
  • Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 Brak
  • Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 Brak
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 200 mA
  • Zakres napięcia zasilającego 24 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 240 V
  • Rodzaj napięcia AC/DC
  • Częstotliwość przełączania 1000 Hz