Czujnik indukcyjny M30 10MM DC 2 PRZEW | XS530B1DAL10 Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XS530B1DAL10
Czujnik indukcyjny M30 10MM DC 2 PRZEW
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.096m x 0.066m x 0.132m
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
  • Długość czujnika 50 mm
  • Średnica czujnika 30 mm
  • Mechaniczne umocowanie czujnika Z czołem wpuszczonym
  • Strefa działania 10 mm
  • Do układów bezpieczeństwa Nie
  • Rodzaj funkcji przełączania Styk zwierny
  • Sposób łączenia na wyjściu Dwuprzewodowy
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Kabel
  • Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji 1
  • Liczba zabezpieczonych wyjść półprzewodnikowych 1
  • Rodzaj aktywacji Element metaliczny
  • Rodzaj interfejsu Brak
  • Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Brak
  • Rodzaj konstrukcji obudowy Cylinder gwintowany
  • Powłoka obudowy Niklowanie
  • Kaskadowość Nie
  • Kategoria bezpieczeństwa według EN 954-1 1
  • Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 Brak
  • Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 Brak
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 100 mA
  • Zakres napięcia zasilającego 12 - 48 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 48 V
  • Rodzaj napięcia DC
  • Częstotliwość przełączania 2000 Hz