Cokoły boczne do rozdzielnic wys.200mm z wycięciem, XVTL-SO200/EF/S-4 (zestaw 2szt) | 114621 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
114621
Cokoły boczne do rozdzielnic wys.200mm z wycięciem, XVTL-SO200/EF/S-4 (zestaw 2szt)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zawiera 1 para.
Alternatywny kod produktu: XLSPL2SO4
Cokoły do rozdzielnic do zabudowy szeregowej XVTL. Rozdzielnice XVTL do 2500A to rozdzielnice stojące dostępne w czterech wysokościach: 1400, 1600, 1800, 2000mm. Wykonane są w I klasie ochronności i dostępne są w wersji IP40 oraz IP55. Zawierają wiele dodatkowych możliwości montażowych oraz są kompatybilne z rozdzielnicami Profi+. Bogaty osprzęt pozwala na zamontowanie niestandardowej aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.1m x 0.2m x 0.37m
  • Seria producenta XVTL
Cokół (szafa rozdzielcza)
  • Model Zastaw boczny cokołu
  • Materiał Stal
  • Kolor Szary
  • Maks. obciążenie/ładowność 250 kg
  • Szerokość 45 mm
  • Wysokość 200 mm
  • Głębokość 365 mm
  • Głębokość montażowa w szafie 400 mm