Cokół do rozdzielnic, część przednia, wys. 200mm, XVTL-SO200/F-10 | 114633 Eaton
Cokół do rozdzielnic, część przednia, wys. 200mm, XVTL-SO200/F-10
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: XLSPL2F10Cokoły do rozdzielnic do zabudowy szeregowej XVTL. Rozdzielnice XVTL do 2500A to rozdzielnice stojące dostępne w czterech wysokościach: 1400, 1600, 1800, 2000mm. Wykonane są w I klasie ochronności i dostępne są w wersji IP40 oraz IP55. Zawierają wiele dodatkowych możliwości montażowych oraz są kompatybilne z rozdzielnicami Profi+. Bogaty osprzęt pozwala na zamontowanie niestandardowej aparatury kontrolno-pomiarowej.