Zaślepka korytka ZKL400H100 gr. blachy 0,7mm | 110601 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
110601
Zaślepka korytka ZKL400H100 gr. blachy 0,7mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 20 szt.
Alternatywny kod produktu: ZKL400H100
  • Producent Baks
  • Seria producenta ZKL
Zakończenie do korytka kablowego
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 100 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 400 mm