Zasilacz QUINT-PS/1AC/24DC/ 3.5 | 2866747 Phoenix Contact
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Phoenix Contact
Kod
EAN
Kod Producenta
Zasilacz QUINT-PS/1AC/24DC/ 3.5
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: QUINT-PS/1AC/24DC/ 3.5
  • Producent Phoenix Contact
Zasilacz DC
  • Rodzaj napięcia zasilającego AC/DC
  • Napięcie wyjściowe 1 24 - 24 V
  • Napięcie wyjściowe 2 18 - 29.5 V
  • Maksymalny prąd wyjściowy 1 3.5 A
  • Maksymalny prąd wyjściowy 2 4 A
  • Maksymalny prąd wyjściowy 3 15 A
  • Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 24 V
  • Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 3.5 A
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 85 - 264 V
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz 85 - 264 V
  • Znamionowe napięcie zasilające dla DC 90 - 350 V
  • Pobór mocy 0.8 VA
  • Moc wyjściowa 84 W
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Szerokość wbudowania 32 mm
  • Wysokość wbudowania 130 mm
  • Szerokość 32 mm
  • Wysokość 130 mm
  • Głębokość 125 mm