Zagłębiarka M18FPS55-552P | 4933478778 Milwaukee
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Milwaukee
Kod
EAN
Kod Producenta
Zagłębiarka M18FPS55-552P
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
• Zagłębiarka M18 FUEL™ zapewnia moc do cięcia wzdłużnego przy tym samym posuwie, dzięki czemu ma wydajność sieciowego odpowiednika - z możliwością cięcia 45 metrów sklejki 18 mm na jednym ładowaniu akumulatora 5,5 Ah
• Płaska górna osłona, brzeszczot znajduje się tylko 12 mm od zewnętrznej krawędzi osłony, dzięki czemu piła może ciąć bardzo blisko ściany
• Ogranicznik umożliwia wykonanie tylnego cięcia o grubości 1 mm, minimalizując wszelkie odpryski w materiałach laminowanych