Wyłącznik różnicowo-prądowy z blokiem nadmiarowym DS203NC C16 A300, 3P C16 300mA A, pro M compact | 2CSR256140R3164 ABB
Kod Producenta
2CSR256140R3164
Wyłącznik różnicowo-prądowy z blokiem nadmiarowym DS203NC C16 A300, 3P C16 300mA A, pro M compact
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 2CSR256140R3164
Seria DS203NC to wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N z zabezpieczeniem nadprądowym w czterech modułach do ochrony przed prądami zwarciowymi, przeciążeniami, prądami ziemnozwarciowymi, stykami pośrednimi, dodatkową ochroną przed kontaktami bezpośrednimi (wersje 30 mA).
  • Liczba biegunów chronionych 3
  • Napięcie znamionowe 415 V
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.3 A
  • Czułość A
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
  • Głębokość wbudowania 69 mm
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Straty mocy 10 W
  • Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 6 kA
  • Rodzaj charakterystyki wyłączania Bezzwłoczny
  • Z blokadą Tak
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
  • Montaż podtynkowy Nie
  • Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem Nie
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 25 - 25 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 25 - 25 mm²