Wyłącznik różnicowo-prądowy 4-bieg. FRCMM 40A 100mA A, FRCMM-40/4/01-S | 170322 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
170322
Wyłącznik różnicowo-prądowy 4-bieg. FRCMM 40A 100mA A, FRCMM-40/4/01-S
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: FRCmM-40/4/01-S
Wyłącznik różnicowoprądowy FRCmM, 4-biegunowy, Prąd znamionowy In: 40 A, Znamionowy prąd zwarciowy Icn: 10 kA z bezpiecznikiem zapasowym, Znamionowy prąd zwarciowy IΔN: 0,1 A, Rozdzielnice do zastosowań przemysłowych i zaawansowanych zastosowań komercyjnych
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.07m x 0.076m x 0.08m
  • Seria producenta FRCMM
Wyłącznik różnicowoprądowy
  • Liczba biegunów 4
  • Napięcie znamionowe 415 V
  • Prąd znamionowy 40 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.1 A
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Sposób montażu Szyna DIN
  • Czułość AC
  • Ochrona selektywna Tak
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne Nie
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 10 kA
  • Odporność na udar prądowy 5 kA
  • Częstotliwość 50/60 Hz
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
  • Z blokadą Tak
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
  • Głębokość wbudowania 70.5 mm