Wyłącznik nadprądowy 3-bieg. PLSM 10kA 63A C, PLSM-C63/3-MW | 242480 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
242480
Wyłącznik nadprądowy 3-bieg. PLSM 10kA 63A C, PLSM-C63/3-MW
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PLSM-C63/3-MW
Wyłącznik nadprądowy (MCB), PLSM, 3-biegunowy, charakterystyka wyzwalania: C, prąd znamionowy In: 63 A, znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC/EN 60898-1: 10 kA, Rozdzielnice do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.0525m x 0.075m x 0.08m
  • Seria producenta PLSM
Wyłącznik nadprądowy
  • Charakterystyka wyzwalania C
  • Liczba biegunów (całkowita) 3
  • Liczba biegunów chronionych 3
  • Prąd znamionowy 63 A
  • Napięcie znamionowe 400 V
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 10 kA
  • Rodzaj napięcia AC
  • Zakres częstotliwości 50 - 60
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Do instalacji podtynkowych Nie
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Nie
  • Kategoria przepięcia 3
  • Stopień zanieczyszczenia 2
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
  • Głębokość wbudowania 70.5 mm