Wspornik sufitowy WPCE/WPCEO2000N | 721512 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
721512
Wspornik sufitowy WPCE/WPCEO2000N
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 2 szt.
Alternatywny kod produktu: WPCE/WPCEO2000N
Podwieszanie tras kablowych.
  • Producent Baks
  • Seria producenta WPCE/WPCEO
Wspornik sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Długość 2000 mm
  • Szerokość 70 mm
  • Wysokość 50 mm