Trójnik reducyjny TRBJ200H60, gr.blachy 1,0mm | 165101 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
165101
Trójnik reducyjny TRBJ200H60, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 6 szt.
Alternatywny kod produktu: TRBJ200H60
Rozgałęzienie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta TRBJ
Trójnik do korytka kablowego
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 200 mm