Trójnik korytka TKL150H42, gr.blachy 0,7mm | 142515 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
142515
Trójnik korytka TKL150H42, gr.blachy 0,7mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: TKL150H42
Rozgałęzienie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta TKL
Trójnik do korytka kablowego
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 42 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 150 mm