Trójnik dostawny TKZDP50H50, gr.blachy 1,5mm | 354005 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
354005
Trójnik dostawny TKZDP50H50, gr.blachy 1,5mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: TKZDP50H50
Rozgałęzienie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta TKZDP
Trójnik do korytka kablowego
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 50 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 50 mm
  • Rodzaj budowy Trójnik poziomy
  • Promień wewnętrzny 140 mm