Trójnik dostawny TKDFJ100H60, gr.blachy 1,0mm | 163526 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
163526
Trójnik dostawny TKDFJ100H60, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 20 szt.
Alternatywny kod produktu: TKDFJ100H60
Rozgałęzienie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta TKDPFJ
Odgałęzienie dostawne do korytek kablowych
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Szerokość odgałęzienia 100 mm
  • Promień wewnętrzny 140 mm