Stycznik mocy DILEM 9A 3P 4kW 24V AC 1NC DILEM-01(24V50/60HZ) | 020402 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
020402
Stycznik mocy DILEM 9A 3P 4kW 24V AC 1NC DILEM-01(24V50/60HZ)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILEM-01(24V50/60HZ)
Opis i Kluczowe Cechy
Stycznik mocy EATON DILEM-01(24V50/60HZ) o numerze katalogowym 20402 to kompaktowe i wysoce niezawodne rozwiązanie przeznaczone do sterowania silnikami elektrycznymi oraz innymi odbiornikami energii w układach automatyki przemysłowej. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym 9A oraz mocą łączeniową wynoszącą 4 kW przy standardowym napięciu 400V AC. Wyposażone w cewkę sterującą na napięcie 24V AC (50/60Hz), idealnie wpisuje się w systemy sterowania wymagające bezpiecznego napięcia operacyjnego.
  • Trójbiegunowa konstrukcja (3P): Zapewnia efektywne zarządzanie obwodami trójfazowymi.
  • Napięcie izolacji Ui 690V: Wysoki parametr izolacji pozwala na bezpieczną pracę w szerokim spektrum instalacji niskiego napięcia.
Zgodność z Normami
Zastosowanie
Wskazówki Montażowe
FAQ
  • Jakie jest napięcie sterowania cewki? Model ten posiada cewkę zasilaną napięciem 24V AC o częstotliwości 50/60Hz.
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.064m x 0.05m x 0.065m
  • Seria producenta DILEM
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 22 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 9 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 4 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 6.6 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 3 kW
  • Znamionowa moc pracy NEMA 3.7 kW