Przeglądarka z której korzystasz - Internet Explorer - nie jest wspierana przez nasz serwis. Żeby móc w pełni korzystać z serwisu zainstaluj inną przeglądarkę.
Konto Twojej firmy jest obecnie zablokowane. Żeby móc składać zamówienia skontaktuj się ze swoim opiekunem.

Sieć sprzedaży Kaczmarek Electric

Oddział Białystok
ul. Składowa 10
15-399 Białystok
tel. +48 85 664 73 04;+48 85 662 74 09
tel. kom.+48 722 165 749;
+48 722 165 710;+48 607 600 335
e-mail: bialystok@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.30-16.00
Oddział Bydgoszcz
ul. Magnuszewska 5
85-861 Bydgoszcz
tel. +48 885 600 876, +48 885 600 875, +48 885 600 874, +48 885 601 465
e-mail: bydgoszcz@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -16.00
Oddział Chmielnik (biuro handlowe)
Grabowiec 62
26-020 Chmielnik
tel. +48 602 558 193
e-mail: chmielnik@ke.pl
Oddział Częstochowa
ul. 1 Maja 9a
42-217Częstochowa
tel. +48504 477 188
e-mail: czestochowa@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00

Oddział Dąbrowa Górnicza
ul. Św. Antoniego 80
41-303 Dąbrowa Górnicza
dabrowagornicza@ke.pl
tel. +48 601-740-946,
tel. +48 603-503-573
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -16.00
Oddział Dębica
ul. Rzeszowska 108A
39-200 Dębica
e-mail: debica@ke.pl
tel. +48885 600 937
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-16.00
Oddział Dzierżoniów
ul. Diorowska 24
58-200 Dzierżoniów
tel. +48 883 321 891
e-mail: dzierzoniow@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 7.00-17.00
Sobota - 8.00-13.00
Oddział Garwolin (biuro handlowe)
Nowy adres oddziału:
ul. Zielona 8
08-410 Wola Rębkowska
e-mail: garwolin@ke.pl
tel. +48 609 535 505

Oddział Gdańsk
ul. Piaskowa 8
80-025 Gdańsk
tel.+48 58 718 35 35
tel. +48 693 226 576
tel. +48 503 510 591
e-mail: gdansk2@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00

 
Oddział Gliwice (biuro handlowe)
ul. Świętojańska 57
44-100 Gliwice
tel. +48 32 331 80 61
fax +48 32 330 21 14
e-mail: gliwice@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-15.00
Oddział Gostynin
MCH Stara Betoniarnia
ul. Bierzewicka 32,
09-500 Gostynin
tel. 24 369 60 58
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
sobota - 08.00 -13.00
e-mail: gostynin@ke.pl
Oddział Grodzisk Wielkopolski
Os. Wojska Polskiego 18b
62-065 Grodzisk Wlkp
tel. +48 575 35 65 00
e-mail: grodzisk@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.30-16.00
sobota 08.00-12.00
Oddział Grudziądz
ul. Nad Torem 10
86-300 Grudziądz
tel. +48 56 64 341 19
tel./fax +48 56 64 354 62
e-mail: grudziadz@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
sobota - 08.00-13.00
Oddział Jarocin
ul. Kirchnera 10
63-200 Jarocin
tel: +48 885 600 810
e-mail: jarocin@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-17.00
Oddział Jasło
ul. Jagiełły 4
38-200 Jasło
Tel. +48 888 913 264
+48 784 359 318
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-16.00
sobota - 07.00-11.00
e-mail: jaslo@ke.pl

Oddział Jastrzębie Zdrój (biuro handlowe)
ul. Niepodległości 22
44-336 Jastrzębie Zdrój
Tel. 48 500 591 208
e-mail: jastrzebie@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -15.00
Oddział Jaworze
ul. Bielska 30
43-384 Jaworze
e-mail: jaworze@ke.pl
Tel. +48 663 765 818
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-15.00
Oddział Jelenia Góra
ul. Podgórna 9
58-500 Jelenia Góra
tel. +48 603 097 218
e-mail: jelenia.gora@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-16.00
Oddział Kargowa
ul. Sulechowska 50
66-120 Kargowa
tel. +48 722 165 733
e-mail: kargowa@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
Oddział Katowice
ul. Rolna 43
40-555 Katowice
tel. +48 32 205 81 12
kom. +48 609 124 321
e-mail: katowice@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.30 -15.30
Oddział Katowice 2 (biuro handlowe)
ul. Szewczenki 8
40-855 Katowice
tel. +48 885 600 829
e-mail: katowice.2@ke.pl
Otwarte: pn-pt. 7.30-15.30
Oddział Katowice 3
ul. Gliwicka 273-275
40-862 Katowice
tel. +48 885 600 912
e-mail: katowice.3@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. -07.30-16.00
sobota - 8.00 - 13.00
Oddział Kędzierzyn-Koźle
ul. Młyńska 4
47-224 Kędzierzyn-Koźle
tel./fax +48 77 487 20 46
e-mail: kedzierzyn@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
sob.-niedz. - zamknięte
Oddział Kępno
ul. Kwiatowa 25
63-600 Kępno
tel. +48 885 600 873
e-mail: kepno@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -17.00
sobota - 08.00 -13.00
Oddział Kielce
ul. Warszawska 146
25 - 411 Kielce
e-mail: kielce@ke.pl
tel. +48 41 334 00 12
tel. +48 885 601 464
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
sobota - 08.00-12.00
Oddział Kielce
ul. Zbożowa 2a
25-416 Kielce
tel. +48 41 344 28 34
e-mail: hurtkielce@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -16.00
Oddział Kłodzko
ul. Zajęcza 1
57-300 Kłodzko
tel. +48 885 600 821
tel. +48 885 600 822
e-mail: klodzko@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -15.30
Oddział Kołobrzeg
ul. Sienkiewicza 17C
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 506 718 841
e-mail: kolobrzeg@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. 7.00-16.00
Oddział Komorniki
ul. Poznańska 49
62-052 Komorniki
tel. +48 885 601 403 (7-15)
tel. +48 791 113 222 (7-15)
tel. +48 796 303 037 (8-16)
e-mail: komorniki@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 7.00 -16.00
Oddział Końskie
ul. Wjazdowa 8A (obok ACTION)
26-200 Końskie
tel. +48 609 120 356,
885 600 920,885 601 481
e-mail: konskie@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 8.00 -17.00
sobota - 9.00 - 13.00
Oddział Kościelisko
ul. Nędzy Kubińca 105 B
34-511 Kościelisko
tel. +48 607 545 360
e-mail: koscielisko@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-17.00
Oddział Kostrzyn
ul. Wrzesińska 9D
62-025 Kostrzyn
tel. +48885 60 14 20
e-mail: kostrzyn@ke.pl
Otwarte: pn.-pt 7:00-17:00
Oddział Kraków
ul.Gen. Franciszka Kleeberga 2
Os. Bohaterów Września
31-620 Kraków
tel. +48 722 165 747
e-mail: krakow3@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00
Oddział Krapkowice (biuro handlowe)
ul. Damrota 2, IV piętro, pok. nr 6
47-303 Krapkowice
tel. +48 607 498 487
e-mail: krapkowice@ke.pl
Otwarte: pn-pt - 08.00-16.00
Oddział Legnica (biuro handlowe)
ul. Jaworzyńska 162 B
59-220 Legnica
tel. +48 693 085 769
e-mail: legnica@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00
Oddział Leszno
ul. Kąkolewska 13 B
64-100 Leszno
tel. +48 722 165 739
tel. +48 722 165 757
tel. +48 722 165 768
e-mail: leszno@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-17.00
Oddział Lublin (biuro handlowe)
ul. Energetyków 12
20-468 Lublin
tel: +48 885 601 495
tel: +48 885 601 493
e-mail: lublin@ke.pl
Oddział Łask
Wola Łaska 36a
98-100 Łask
tel. +48 43 307 05 16
e-mail: lask@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 7.00-16.00
Oddział Łęczyca
ul. Ozorkowska 25
99-100 Łęczyca
tel. +48 733 255 549
e-mail: leczyca@ke.pl
Oddział Łosiów
ul. Kolejowa 1D
49-330 Łosiów
tel. +48 608 501 826
e-mail: losiow@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 7.00-15.00
Oddział Łódź
ul. Wólczańska 241
93-035 Łódź
tel. +48513 146 160
tel. +48603 900 194
e-mail: lodz2@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 7.00-17.00
Oddział Łódź (biuro handlowe)
ul. Dąbrowskiego 50
93-208 Łódź
tel. +48 885 600 995
e-mail: lodz@ke.pl
Oddział Łódź (przedstawicielstwo handlowe)
ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 44
93-277 Łódź
e-mail: lodz3@ke.pl
Oddział Międzychód
ul. Bolesława Chrobrego 15C
64-400 Międzychód
tel. +48 722 165 785
e-mail: miedzychod@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
Oddział Mosina (biuro handlowe)
ul. Śremska 86
62-050Mosina
e-mail: mosina@ke.pl
Tel. +48 605 891 424
+48 697 526 160
Oddział Nowa Sól
Rudno, ul. Handlowa 2,
(PARK HANDLOWY S3)
67-100 Nowa Sól
tel. +48 885 601 454
tel. +48 885 601 478
e-mail: nowa.sol@ke.pl
Otwarte: pn.-pt.: 07.00 -16.00
Oddział Nowy Sącz
ul. Zielona 49
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 334 80 35
e-mail: nowy.sacz@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -16.00
Oddział Nowy Tomyśl
Paproć 66A
64-300 Nowy Tomyśl
tel. +48 61 44 22 423
e-mail: ntomysl@ke.pl
Oddział Opole (przedstawicielstwo handlowe)
ul. Wspólna 9, pokój 3
45-837 Opole
tel.+48 885 601 462
e-mail: opole@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.30 -15.30
Oddział Ostrołęka
ul. Kołobrzeska 4
07-401 Ostrołęka
tel. +48 29 691 71 90
Otwarte: pn.-pt. - 07.15 -16.30
sobota - 08.00 -13.00
e-mail: ostroleka@ke.pl
Oddział Ostrów Wlkp. (dawniej Gorzyce Wielkie)
ul. Limanowskiego 2
63-400 Ostrów Wlkp.
tel. +48 603 882 958, 601 891 520
e-mail: gorzyce@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -17.00
sobota - 08.00-12.00
Oddział Pobiedziska
ul. Władysława Jagiełły 18
62-010 Pobiedziska
tel./fax +48 885 600 824
e-mail: pobiedziska@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -16.00
sobota - 08.00 -12.00
Oddział Powodowo/Dział Obsługi Klienta
Powodowo 52
64-200 Wolsztyn
tel. +48 68 347 06 95
e-mail: powodowo@ke.pl
Oddział Przemyśl
ul. Stefana Batorego 22a
37-700 Przemyśl
tel. +48885 600 942
e-mail: przemysl@ke.pl
Oddział Radom
ul. Lubelska 9/11
26-603 Radom
tel. 48 362 11 70
e-mail: radom@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00
Oddział Radomsko
ul. Brzeźnicka 300
97-500 Radomsko
tel. 44 741 33 00
e-mail: radomsko@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00
Oddział Rawicz
ul. Ceglana 18
63-900 Rawicz
tel. +48 609 025 446
e-mail: rawicz@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00
sobota - 08.00-12.00
Oddział Ruda Śląska
ul. Wojciecha Korfantego 15
41-707 Ruda Śląska
tel. +48 503 360 161
tel. +48 789 126 484
e-mail: ruda.slaska@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
Oddział Rybnik
ul. Wodzisławska 110B
44-200 Rybnik
tel. +48 32 42 14 112
e-mail: rybnik@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
sobota - 08.00-12.00
Oddział Rzeszów
ul. Wspólna 4
35-205 Rzeszów
tel. +17 8612427
e-mail: rzeszow@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00
Oddział Siemianowice Śląskie
ul. Niepodległości 25
41-106 Siemianowice Śląskie
tel. +48 885 600 845
e-mail: siemianowice@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-17.00
sobota - 09.00-13.00
Oddział Staszów
ul. Tadeusza Kościuszki 9
28-200 Staszów
tel. +48 603 704 833
e-mail:staszow@ke.pl
Oddział Strzelin
ul. Dzierżoniowska 16C
57-100 Strzelin
tel. +48 531 257 166
fax +48 607 552 447
e-mail: strzelin@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. 08:00-16:00
Oddział Sulechów
ul. Odrzańska 36a
66-100 Sulechów
tel./fax +48 68 385 28 03
tel. +48 665 023 392
e-mail: sulechow@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
sobota - 08.00-12.00
Oddział Środa Wielkopolska
ul. Kilińskiego 25
63-000 Środa Wlkp.
tel. +48 509 722 501
e-mail: sroda.wielkopolska@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 8.00-16.00
Sobota - 9.00-13.00
Oddział Świdnica
ul. Westerplatte 72
58-100 Świdnica
tel/fax. +48 74 664 43 89
e-mail: swidnica@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 7.00-16.30
Sobota - 9.00-13.00
Oddział Świebodzin
ul. Poznańska 1
66-200 Świebodzin
tel. +48 722 165 738
tel. +48 885 600 862
e-mail: swiebodzin@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -16.00
Oddział Świecie
ul. Cukrowników 3
86-100 Świecie
tel. +48 885 600 861, +48 885 600 809, +48 885 600 819
e-mail: swiecie@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-16.00
Sobota - 8.00-13.00
Oddział Szczawno-Zdrój
ul. Mickiewicza 2
58-310 Szczawno-Zdrój
tel./fax +48 74 840 14 87
e-mail: szczawnozdroj@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -16.00
sobota - 09.00-13.00
Oddział Szydłowiec
ul. Sadowa 20
26-500 Szydłowiec
tel. +48 725 761 119
e-mail: szydlowiec@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 7.00-18.00
Sobota - 7.00-14.00
Oddział Tarnowo Podgórne
ul. Poznańska 40F/2
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 602 282 558
e-mail: tarnowopodgorne2@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.30-17.00
Oddział Tomaszów Mazowiecki
Nowy adres
Bartosza Głowackiego 23
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Tel. +48 698 345 798
tomaszow.mazowiecki@ke.pl
Oddział Toruń
ul. Polna 121
87-100 Toruń
tel. +48 885 600 803
tel. +48 885 601 447
e-mail: torun@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00
Oddział Tychy (biuro handlowe)
ul. Fabryczna 12
43-100 Tychy
tel. +48 794 434 633
e-mail: tychy@ke.pl
Oddział Warszawa
ul. Elektronowa 2 budynek B
03-219 Warszawa
tel. +48 22 679 02 00
e-mail: warszawa@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-17.00
Oddział Warszawa 2 (biuro handlowe)
ul.Zagójska 7, piętro 1, lokal 3
04-160 Warszawa
tel. +48 885 601 488
+48 885 601 483
e-mail: warszawa2@ke.pl
Oddział Wolsztyn
ul. Gajewskich 32
64-200 Wolsztyn
tel. +48 68 347 06 51
tel. +48 68 347 06 53
tel. +48 68 347 06 54
e-mail: wolsztyn@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00
Oddział Wrocław
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław
tel. +48 885 601 452
e-mail: wroclaw3@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00

 
Oddział Wrocław (biuro handlowe)
Al. Armii Krajowej 45
50-541 Wrocław
tel. +48 71 336 99 50
fax +48 71 336 99 55
Otwarte: pn.-pt. - 08.00-16.00
e-mail: wroclaw@ke.pl
Oddział Wągrowiec
ul. Kcyńska 127
62-100 Wągrowiec
tel. +48 885 601 427
e-mail: wagrowiec@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00-17.00
sobota - 7:30-12:30
Oddział Żary
ul. Lotników 10
68-200 Żary
tel. +48 68 452 12 46
tel. +48 664 966 626
tel. +48 690 016 968
e-mail: zary@ke.pl
Oddział Zbąszyń
ul. Gimnastyczna 4
64-360 Zbąszyń
tel. +48 68 384 67 38
e-mail: zbaszyn@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 08.00 -17.00
sobota - 08.00 -12.00
Oddział Zielona Góra
ul. Zacisze 16
65-775 Zielona Góra
tel. +48 536 30 30 30
e-mail: zielonagora@ke.pl
Otwarte: pn.-pt. - 07.00 -16.00