Serwonapęd LXM32S SERCOS 208-480V TRI 6 | LXM32SD18N4 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
LXM32SD18N4
Serwonapęd LXM32S SERCOS 208-480V TRI 6
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.275m x 0.106m x 0.33m
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 208 - 480 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 3
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 1.8 kW
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 1.8 kW
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Nie
  • Obsługa protokołu TCP/IP Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
  • Obsługa protokołu CAN Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Nie
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Nie
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa innych protokołów Nie
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Rodzaj przemiennika Inne
  • Stopień ochrony (IP) Inne
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 8 Hz
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 6 A
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Liczba wyjść analogowych 1
  • Liczba wejść analogowych 3
  • Liczba wyjść cyfrowych 2
  • Liczba wejść cyfrowych 6
  • Z elementem regulacyjnym/sterującym Nie
  • Obsługa protokołu BACnet Nie
  • Ze złączem do komputera PC Nie
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Nie
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Nie
  • Wysokość 270 mm
  • Szerokość 68 mm
  • Głębokość 237 mm