Przemiennik częstotliwości ATV340 Modbus 3-fazowy 7,5kW 380/480V, Altivar 340 | ATV340U75N4 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
ATV340U75N4
Przemiennik częstotliwości ATV340 Modbus 3-fazowy 7,5kW 380/480V, Altivar 340
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Przemiennik częstotliwości Schneider Electric Altivar 340 z zintegrowaym filtrem EMC, o stopniu ochrony IP20 i wejściowym napięciu znamionowym od 380VAC do 480VAC może zasilać silniki synchroniczne i asynchroniczne o obciążalności do 16,5A. Ten Altivar 340 może być stosowany dla silników o mocy do 11,0kW/15,0KM do zastosowań wymagających niewielkiego przeciążenia (do 120% In) oraz do 7,5kW/10,0KM w zastosowaniach wymagających znacznego przeciążenia (do 150% In). Ten Altivar 340 został zaprojektowany specjalnie dla aplikacji, które wymagają wysokiej dynamiki procesu technologicznego. Zalety produktu: - Kompatybilny z szeroką gamą silników, w tym z silnikami asynchronicznymi (IE2, IE3), synchronicznymi i reluktancyjnymi - w pętli zamkniętej i otwartej, aby sprostać wymaganiom adaptacyjnym i skalowalności maszyny. - Dostosowany do potrzeb wymagających aplikacji, może zapewnić do 220% nominalnego momentu obrotowego w ciągu 2 s. - Serwer sieciowy i rejestracja danych pomagają skrócić czas przestoju poprzez szybkie rozwiązywanie problemów i konserwację prewencyjną. - Solidna konstrukcja zapewniająca długotrwałą eksploatację i niezawodny serwis. - Kompatybilność oprogramowania SoMove umożliwia zapisywanie i przenoszenie konfiguracji na napęd zapasowy, redukując czas przestojów konserwacyjnych.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.37m x 0.132m x 0.32m
  • Seria producenta Altivar 340
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 480 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 3
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 599 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 22 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 7.5 kW
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 7.5 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Z elementem regulacyjnym/sterującym Nie
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Nie
  • Obsługa protokołu TCP/IP Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Tak
  • Obsługa protokołu CAN Tak
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Tak
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Tak
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa protokołu BACnet Nie
  • Obsługa innych protokołów Tak
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 1
  • Liczba złączy sprzętowych innych 1
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Ze złączem do komputera PC Tak
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Nie
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Tak
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Wysokość 270 mm
  • Szerokość 110 mm
  • Głębokość 234 mm