Przemiennik częstotliwości ATV320 kompakt 3-fazowy 200/240VAC 50/60Hz 15,0kW 66,0A IP20, Altivar 320 | ATV320D15M3C Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
ATV320D15M3C
Przemiennik częstotliwości ATV320 kompakt 3-fazowy 200/240VAC 50/60Hz 15,0kW 66,0A IP20, Altivar 320
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Przemiennik częstotliwości Schneider Electric Altivar 320 o stopniu ochrony IP20 i wejściowym napięciu znamionowym od 200V do 240V AC może zasilać silniki synchroniczne i asynchroniczne o obciążalności do 66 A. Ten Altivar 320 może być stosowany dla slników o mocy znamionowej do 15kW / 20KM. Przeznaczony jest dla prostych maszyn przemysłowych i komercyjnych, takich jak maszyny pakujące, maszyny transportu bliskiego, siłowniki mechaniczne i urządzenia dźwigowe. Zalety produktu: - Forma książkowa pozwala na prostą i kompaktową instalację w szafach automatyki: oszczędność czasu i miejsca. - Zaawansowana łączność, w tym CANopen i Modbus, pozwala na głęboką integrację z architekturą automatyki bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń sieciowych. - Zoptymalizowane zużycie mocy pozwalające na oszczędności energii sięgające 30 %. - Kompatybilność oprogramowania SoMove umożliwia zapisywanie i przenoszenie konfiguracji na napęd zapasowy, redukując czas przestojów konserwacyjnych.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.257m x 0.225m x 0.42m
  • Seria producenta Altivar 320
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 200 - 240 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 3
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 599 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 240 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 66 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 15 kW
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 15 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Z elementem regulacyjnym/sterującym Tak
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Nie
  • Obsługa protokołu TCP/IP Tak
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Tak
  • Obsługa protokołu CAN Tak
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Tak
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Tak
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Tak
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa protokołu BACnet Nie
  • Obsługa innych protokołów Tak
  • Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 1
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 1
  • Liczba złączy sprzętowych innych 1
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Ze złączem do komputera PC Tak
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Tak
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Tak
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Wysokość 330 mm
  • Szerokość 180 mm
  • Głębokość 198 mm