Przemiennik częstotliwości ATV320 IP65 /3x380...500V/1,5 kW/Vario | ATV320U15N4WS Schneider Electric
Kod Producenta
ATV320U15N4WS
Przemiennik częstotliwości ATV320 IP65 /3x380...500V/1,5 kW/Vario
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.305m x 0.258m x 0.45m
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 500 V
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 599 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 500 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 4.1 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 1.5 kW
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 1.5 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Liczba wyjść analogowych 1
  • Liczba wejść analogowych 3
  • Liczba wyjść cyfrowych 3
  • Liczba wejść cyfrowych 7
  • Stopień ochrony (IP) IP65
  • Stopień ochrony (NEMA) 12
  • Wysokość 340 mm
  • Szerokość 250 mm
  • Głębokość 200 mm