Przemiennik częstotliwości ATV320 3-fazowy 525/600VAC 50/60Hz 5.5kW 9A IP20 | ATV320U55S6C Schneider Electric
Kod Producenta
ATV320U55S6C
Przemiennik częstotliwości ATV320 3-fazowy 525/600VAC 50/60Hz 5.5kW 9A IP20
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.33m x 0.2m x 0.22m
  • Seria producenta Altivar 320
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 525 - 600 V
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 599 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 600 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 9 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 5.5 kW
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 5.5 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Obsługa innych protokołów Tak
  • Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 1
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Wysokość 232 mm
  • Szerokość 150 mm
  • Głębokość 178 mm