Przemiennik częstotliwości ATV212 3-fazowy 380/480VAC 50/60Hz 30kW 58.5A IP21 Altivar 212 | ATV212HD30N4 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
ATV212HD30N4
Przemiennik częstotliwości ATV212 3-fazowy 380/480VAC 50/60Hz 30kW 58.5A IP21 Altivar 212
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Przemiennik częstotliwości Schneider Electric Altivar 212 z wbudowanym filtrem EMC, o stopniu ochrony IP21 i wejściowym napięciu znamionowym od 380V do 480V AC może zasilać silniki asynchroniczne o obciążalności do 58,5 A. Ten Altivar 212 może być stosowany dla slników o mocy znamionowej do 30,0kW / 40,0KM. Ten Altivar 212 dedykowany jest do aplikacji typu HVAC dla maszyn takich jak pompy, wentylatory oraz sprężarki. Zalety produktu: - Łatwa integracja z siecią nadzoru budowlanego za pomocą wbudowanych protokołów. - Konserwacja prewencyjna w celu zmniejszenia kosztów: sygnalizacja awarii, czasu pracy itp. - Natychmiastowe wykrywanie awarii systemu: zerwanie pasa, jałowa praca pompy, awaria fazy itp. - Kompatybilność oprogramowania SoMove umożliwia zapisywanie i przenoszenie konfiguracji na napęd zapasowy, redukując czas przestojów konserwacyjnych.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.39878m x 0.37084m x 0.59944m
  • Seria producenta Altivar 212
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 480 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 3
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 200 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 58.5 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 30 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Z elementem regulacyjnym/sterującym Tak
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Tak
  • Obsługa protokołu TCP/IP Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
  • Obsługa protokołu CAN Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Nie
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Tak
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa protokołu BACnet Nie
  • Obsługa innych protokołów Tak
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 1
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Ze złączem do komputera PC Tak
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Nie
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Nie
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP21
  • Wysokość 420 mm
  • Szerokość 240 mm
  • Głębokość 214 mm
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 30 kW
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %