Przemiennik częstotliwości ATV212 3-fazowy 380/480VAC 50/60Hz 22kW 43.5A IP55 | ATV212WD22N4C Schneider Electric
Kod Producenta
ATV212WD22N4C
Przemiennik częstotliwości ATV212 3-fazowy 380/480VAC 50/60Hz 22kW 43.5A IP55
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.44m x 0.45m x 1.14m
  • Seria producenta Altivar 212
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 380 - 480 V
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 200 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 480 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 43.5 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 22 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Stopień ochrony (IP) IP55
  • Wysokość 720 mm
  • Szerokość 284 mm
  • Głębokość 315 mm
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 22 kW
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %