Przemiennik częstotliwości ATV12 3-fazowy 200/240VAC 50/60Hz 2.2kW 10A IP20 Altivar 12 | ATV12PU22M3 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
ATV12PU22M3
Przemiennik częstotliwości ATV12 3-fazowy 200/240VAC 50/60Hz 2.2kW 10A IP20 Altivar 12
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Przemiennik częstotliwości Altivar 12 o stopniu ochrony IP20 i wejściowym napięciu znamionowym od 200V do 240V AC może zasilać silniki asynchroniczne o obciążalności do 10 A. Ten Altivar 12 może być stosowany dla silników o mocy znamionowej do 2,2kW / 3KM. Ten Altivar 12 jest przeznaczony dla prostych maszyn i urządzeń przemysłowych i komercyjnych, takich jak przenośniki, pompy, bariery dostępu i bieżnie. Zalety produktu: - Zoptymalizowane zużycie mocy pozwalające na oszczędności energii sięgające 30 %. - Wykrywanie zbyt niskiego obciążenia lub przeciążenia pomaga chronić instalację. - Zintegrowane złącze komunikacyjne ModBus upraszcza instalację; wymaga tylko jednego śrubokręta. - Kompatybilność oprogramowania SoMove umożliwia zapisywanie i przenoszenie konfiguracji na napęd zapasowy, skracając czas przestojów konserwacyjnych.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.188m x 0.184m x 0.188m
  • Seria producenta Altivar 12
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 200 - 240 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 3
  • Liczba faz wyjściowych 3
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 400 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 230 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 10 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 2.2 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Z elementem regulacyjnym/sterującym Tak
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Tak
  • Obsługa protokołu TCP/IP Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
  • Obsługa protokołu CAN Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Nie
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa protokołu BACnet Nie
  • Obsługa innych protokołów Nie
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 1
  • Liczba złączy sprzętowych innych 8
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Ze złączem do komputera PC Tak
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Nie
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Nie
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Wysokość 143 mm
  • Szerokość 105 mm
  • Głębokość 98.2 mm
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 2.2 kW